Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Obsługi Oświaty w Międzychodzie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Doposażenie pracowni przyrodniczych i matematycznych szkół prowadzonych przez Gminę Międzychód

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 ogłoszenie.pdf (PDF, 7.3MB) 2018-05-21 13:40:50 7.3MB 541 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 siwz.pdf (PDF, 7.1MB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-05-21 13:40:50 7.1MB 43 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 zalącznik nr 3 część IIIdocx.docx (DOCX, 64.KB) 2018-05-21 13:40:50 64.KB 580 razy
2 zalącznik nr 4 część IVdocx.docx (DOCX, 62.KB) 2018-05-21 13:41:24 62.KB 546 razy
3 załącznik nr 2.xls (XLS, 201KB) 2018-05-21 13:44:12 201KB 630 razy
4 ZAŁĄCZNIK NR1.xls (XLS, 275KB) 2018-05-21 13:46:03 275KB 580 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 informacja z otwarcia ofert.jpg (JPG, 124KB) 2018-06-05 10:47:53 124KB 551 razy
2 informacja z otwarcia ofert2.jpg (JPG, 110KB) 2018-06-05 10:48:11 110KB 555 razy
Wynik postępowania
1 Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf (PDF, 1.5MB) 2018-06-19 12:29:49 1.5MB 525 razy
Udzielenie zamówienia
1 umowa załącznik 8.docx (DOCX, 74.KB) 2018-05-21 13:42:47 74.KB 612 razy
2 zalącznik nr 5 formularz.docx (DOCX, 62.KB) 2018-05-21 13:44:12 62.KB 512 razy
3 Załącznik nr 6 Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx (DOCX, 59.KB) 2018-05-21 13:45:12 59.KB 518 razy
4 Załącznik nr 7 info o przynależności.docx (DOCX, 60.KB) 2018-05-21 13:45:23 60.KB 535 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Krupa 21-05-2018 13:40:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Piotr Krupa 21-05-2018
Ostatnia aktualizacja: Piotr Krupa 19-06-2018 12:29:49